Pánské hodinky Casio

Casio Pánské
Načíst další

Pánské hodinky Casio představují pro muže nejen měřič času sportovního designu, ale také praktického pomocníka při sportu či toulkách přírodou a v neposlední řadě též elegantní doplněk. Škála designů a určení, v jakých se pánské hodinky Casio vyrábí, je totiž skutečně pestrá! Zobrazit více

Na webu Hodinkator.cz můžete koupit pánské sportovní hodinky Casio nebo elegantní modely. Řada z nich má plno různých funkcí jako například barometr, teploměr, výškoměr, kompas nebo funkci měření tepu. Některé hodinky Casio mají dokonce i GPS. Pánské hodinky Casio zaujmou především svým dokonalým propracováním a designem, ať už jsou sportovní nebo elegantní.

Značka Casio nabízí několik modelových řad hodinek. Mezi nejznámější patří hodinky Casio G-shock. Tato kolekce zahrnuje hodinky s nesmírným množstvím funkcí, nárazuvzdornou konstrukci, minerální sklíčka a pouzdra z nerezové oceli. Sportovně-elegantní styl mají hodinky z kolekce Casio Edifice, a pro ty, kteří vyžadují od hodinek naprosto přesný čas a snadnou obsluhu, jsou určeny digitální hodinky Casio, například kolekce Radio Controlled Wave Ceptor, kde najdete hodinky Casio řízené rádiem.  Mezi další edice značky Casio patří například Casio Red Bull nebo Casio Data bank.

Cena
 
Značka
Funkce
Osazeno kameny
Limitované edice
Řízené rádiem