Pánské hodinky Citizen

Citizen Pánské

Citizen patří mezi světoznámé výrobce hodinek. Tato japonská značka je synonymem kvality a luxusu a platí to samozřejmě i pro pánské hodinky Citizen. Ty charakterizuje především technická vyspělost a elegantní design. Nabídka na Hodinkator.cz zahrnuje jak elegantní, tak i pánské sportovní hodinky Citizen. Jestliže od hodinek očekáváte vytříbený design a technickou dokonalost, pak vás značka hodinky Citizen nezklamou! Zobrazit více

Značka Citizen jako první přišla se světelným zdrojem energie u hodinek. Hodinky Citizen Eco Drive již nepotřebují baterie, protože jsou napájeny světelně. Pánské vodotěsné hodinky Citizen se vyrábí až do hloubky 50 metrů (kromě hodinek speciálně určených pro sport).

Pánské hodinky Citizen budou plně vyhovovat mužům, kteří si potrpí na technicky vyspělé doplňky s nadstandardními funkcemi. Technická podstata totiž dýchá i z designu pánských hodinek Citizen. Pro výrobu chronografů jsou vybírány ty nejkvalitnější materiály - velice oblíbené jsou pánské titanové hodinky Citizen. Chronografy ukazují atomový čas, to znamená, že jsou dálkově řízeny rádiem.

Cena
 
Značka
Funkce
Osazeno kameny
Limitované edice
Řízené rádiem