Dámské sportovní hodinky

Dámské Sportovní
Načíst další

Sportovní hodinky obecně jsou vysoce ceněným artiklem jak u amatérských, tak profesionálních sportovců. Dámské sportovní hodinky jsou téměř stejně tak vyhledávané jako ty pánské. Charakterizuje je masivnější konstrukce a množství funkcí, které ženy využijí při jakýchkoli sportovních aktivitách. Hodinky dokáží měřit puls, tep, mezičasy, mají stopky, krokoměr i kompas. Zobrazit více

Některé dámské sportovní hodinky mají speciální funkce osazeny již na lunetách, například hodinky s telemetrickou stupnicí, která měří vzdálenost na základě principu šíření zvuku. Často je na lunetě také tachymetrická stupnice, která nám ukazuje rychlost dané vzdálenosti, kterou jsme projeli. Hodinky s otáčecí lunetou zase ocení sportovní potápěči a letci. Základem pro dámské sportovní hodinky je pak vodotěsnost minimálně pro koupání (s označením 50 m).

Vzhledem k tomu, že dámské sportovní hodinky musí snést drsnější zacházení a silnější nárazy, jsou často osazovány safírovými sklíčky, které nelze poškrábat. Tato sklíčka bývají navíc opatřená antireflexní vrstvou, která umožňuje dobrou čitelnost ciferníku za přímého svitu slunce.

Co se týče pásku, velice oblíbené jsou dámské sportovní hodinky s kaučukovým páskem, který perfektně odolává vodě a dobře kopíruje tvar zápěstí.

Na webu Hodinkator.cz můžete najít dámské sportovní hodinky Casio, Edox, Certina, Tissot, Citizen, Swiss military a další.

Cena
 
Značka
Funkce
Osazeno kameny
Limitované edice
Řízené rádiem