Dětské hodinky

Dětské
Načíst další

Takřka nezbytným doplňkem každého prvňáčka jsou dětské hodinky. Jakmile se dítě naučí poznávat čas, což je právě přibližně v prví třídě povinné školní docházky, zatouží po tom mít své první vlastní hodinky. Zobrazit více

Každé dětské hodinky by měly mít především jasně čitelný ciferník. Velikostně by měly padnout i na nejmenší zápěstí, neměly by škrtit ani sjíždět z ruky. V nabídce Hodinkator.cz najdete jak malé dětské hodinky, které jsou ideální pro prvňáčky, tak i trochu větší dětské hodinky s módním designem pro starší děti. Hodinky pro teenagery se od těch dětských liší jednak délkou řemínku, ale i designem. Menším dětem se kupují spíše ručičkové dětské hodinky, starší děti, zejména kluci, mají rádi digitální dětské hodinky.

Hodinkator.cz nabízí pestrou škálu designů, tvarů i značek dětských hodinek. Ať už chlapecké nebo dívčí hodinky by měly být nejen praktické, ale měly by se dítěti také líbit. Mezi nejoblíbenější hodinky pro dívky patří hodinky Hello Kitty, u kluků zase vedou hodinky Batman či hodinky Superman. Mezi další značky, které vyrábí dětské hodinky, patří například Flik Flak, Lorus, Prim nebo Esprit.

Cena
 
Značka
Funkce
Limitované edice
Řízené rádiem