Dětské hodinky

Dětské
Načíst další

Takřka nezbytným doplňkem každého prvňáčka jsou dětské hodinky. Jakmile se dítě naučí poznávat čas, což je právě přibližně v prví třídě povinné školní docházky, zatouží po tom mít své první vlastní hodinky. Zobrazit více

Každé dětské hodinky by měly mít především jasně čitelný ciferník. Velikostně by měly padnout i na nejmenší zápěstí, neměly by škrtit ani sjíždět z ruky. V nabídce Hodinkator.cz najdete jak malé dětské hodinky, které jsou ideální pro prvňáčky, tak i trochu větší dětské hodinky s módním designem pro starší děti. Hodinky pro teenagery se od těch dětských liší jednak délkou řemínku, ale i designem. Menším dětem se kupují spíše ručičkové dětské hodinky, starší děti, zejména kluci, mají rádi digitální dětské hodinky.

Hodinkator.cz nabízí pestrou škálu designů, tvarů i značek dětských hodinek. Ať už chlapecké nebo dívčí hodinky by měly být nejen praktické, ale měly by se dítěti také líbit. Mezi nejoblíbenější hodinky pro dívky patří hodinky Hello Kitty, u kluků zase vedou hodinky Batman či hodinky Superman. Mezi další značky, které vyrábí dětské hodinky, patří například Flik Flak, Lorus, Prim nebo Esprit.

Cena
 
Značka
Funkce
Osazeno kameny
Limitované edice
Řízené rádiem