Pánské hodinky Festina

Festina Pánské
Načíst další

Hodinky Festina mají na světovém trhu již dlouhou tradici. Pánské hodinky Festina jsou vyhledávaným artiklem zejména mužů, kteří si potrpí na kvalitu a pěkný design. Díky svým zkušenostem v hodinářské praxi, která trvá už víc jak 100 let, značka Festina vyrábí stále nové designy hodinek s vysokou hodnotou. K dispozici jsou mechanické hodinky i hodinky quartz (bateriové). Hodinkator.cz nabízí pestrý výběr nejen pánských hodinek Festina. Zobrazit více

Pánským hodinkám Festina vévodí sportovní styl, přičemž jednoznačně nejznámější je kolekce hodinek Festina Tour de France. Tato modelová řada se chlubí výraznými odstíny číselníků v modré, červené či žluté barvě. Pánské hodinky Festina kolekce Tour de France zaujmou též typicky mladistvým sportovním designem, z nějž přímo čiší energie.

Další pánské hodinky Festina ze sportovních modelových řad jsou, stejně jako Festina Tour de France, vybaveny množstvím funkcí, které oceníte při nejrůznějších sportovních aktivitách. Výjimkou nejsou ani vodotěsné hodinky Festina vhodné ke šnorchlování.

Pro milovníky klasických designů hodinek je zde například modelová řada Festina Klasik collection.

Cena
 
Značka
Funkce
Osazeno kameny
Limitované edice
Řízené rádiem