Dámské hodinky Guess

Guess Dámské

Moderní elegance a vytříbený styl - takové jsou dámské hodinky Guess. Mají energický design a zajímavé barevné kombinace. Každý z modelů má nápad a šmrnc. Na Hodinkator.cz jsou dámské hodinky Guess zastoupeny v množství, které jistě vyhoví ženám jakéhokoli věku a vkusu. Zobrazit více

Hlavní roli u hodinek Guess hraje módní design. Proto se dámské hodinky Guess kupují zpravidla jen na dobu, kdy je daný model moderní, tj. přibližně 3-5 let. Guess totiž obvykle nenabízí nadčasové, ale naopak vysoce moderní hodinky. Proto také výrobce přichází s novou kolekcí obvykle dvakrát do roka.

Kolekce hodinek Guess Unisex vyznává džínový styl a snaží se připomenout hlavní artikl značky Guess, tedy džínovou módu. Sportovně laděné modely nabízí kolekce Guess Sport steel. Elegantnější, jak dámské, tak i pánské hodinky, najdete zase v kolekci Guess Trend.

Dámské hodinky Guess jsou na webu Hodinkator.cz zastoupeny ve sportovních typech, v mladistvě extravagantních hodinkách i elegantních modelech, podobajících se šperkům. Značka Guess je v současné době módní ikonou a vzhledem k časté obměně kolekcí lze dámské hodinky Guess pořídit za velice příznivou cenu.

Značka
Funkce
Osazeno kameny
Limitované edice
Řízené rádiem