Pánské hodinky

Pánské
Načíst další

Říká se, že pánské hodinky jsou jediný šperk, který mohou nosit všichni muži. V každém případě vyjadřují osobnost muže, jsou jeho vizitkou, protože kromě praktického hlediska splňují také estetický aspekt. Například luxusní pánské hodinky nejenom vzbudí pozornost, ale mohou také vyvolat diskuzi. Kromě toho, že jsou ukazateli času, mají pánské hodinky obvykle také další funkce. Sportovní pánské hodinky mívají často též kompas, stopky či tachymetr. Zobrazit více

Pánské hodinky jsou větší než hodinky dámské, a to jak v oblasti ciferníku, tak náramku. Hodinky musí být na ruce dobře vidět. Velikost pouzdra pánských hodinek je obvykle víc jak 41 mm.

Je-li pro muže důležitá nízká cena, volí především levné pánské hodinky bateriové neboli quartz. U těchto cenově dostupnějších hodinek není vyloučeno to, že mají pěkný design a že jsou kvalitní. Pro muže, kteří ctí tradiční hodinářské řemeslo je zase důležitá kvalitní mechanika, špičkové zpracování a prvotřídní materiály.

Naše nabídka na Hodinkator.cz zahrnuje pánské hodinky světoznámých značek jako Casio, Festina, CitizenTimex, Rymond Weil, Tissot či Seiko a řadu dalších. Pestrá škála produktů od luxusních modelů až po ty cenově nejdostupnější nebo pánské hodinky v akci vám dává možnost vybrat si hodinky na míru vašich požadavků a představ.

Cena
 
Značka
Funkce
Osazeno kameny
Limitované edice
Řízené rádiem