Doručení zboží


Může vás zajímat jak objednávku zaplatit .

Česká pošta - Balík do ruky +60

Doba doručení v tomto případě do 24 hodin od exportu zboží z našeho centrálního skladu. Pro tento způsob přepravy spolupracujeme s Českou poštou. Nabízí moderní, rychlou a spolehlivou přepravu zboží po celém území České republiky. Pokud nejste zastiženi na adrese, zanechá Česká pošta písemné upozornění o uložení zásilky. Ta je na poště uložena po dobu 7 dnů. Nepřevezme-li kupující předmět plnění z důvodů ležících na jeho straně (např. není i přes dohodnutý termín přítomna kupujícím určená osoba nebo není schopen uhradit kupní cenu), nese kupující náklady spojené s opakovaným dodáním v plné výši.


Česká pošta - Balík na poštu +60

Zboží je odesíláno českou poštou přímo na pobočku pošty, kterou si zvolíte. Zboží je na poště uloženo po dobu 7 dnů.


PPL +60

PPL expresní pošta, která informuje o dodání balíčku na mobilní telefon. Je proto dobré mobilní kontakt uvádět v objednávce.


DPD +60

DPD expresní pošta, která informuje o dodání balíčku na mobilní telefon. Je proto dobré mobilní kontakt uvádět v objednávce.


Osobní odběr zboží zdarma

Zboží si vyzvednete na jednom z našich kamenných obchodů, naše obchodní místa si můžete zvolit přímo v objednávce v našem internetovém obchodu. V tomto případě neúčtujeme žádné poplatky.